Ваш логістичний партнер

PAKLINE GROUP – це 3PL оператор, який надає послуги по всій Україні та працює з найбільшими мережами роздрібної торгівлі і компаніями прямих продажів. Серед наших клієнтів міжнародні та вітчизняні компанії. Давайте подивимося, які конкретні рішення для своїх ключових клієнтів пропонує наша компанія.

Рішення:

  • Пропозиція гнучких логістичних моделей;
  • Організація складської та транспортної логістики під кожного клієнта;
  • Найкоротші терміни доставки у межах 24 годин у будь-яку точку України;
  • Ефективне управління ресурсами транспортної та складської логістики (TMS, WMS);
  • Регулярний моніторинг ключових показників складської та транспортної логістики.
Технології

Ми здійснюємо доставку клієнтам з різними тимчасовими рамками доставки, що э непростим завданням, особисто в умовах складного трафіку мегаполісів. При такій організації процесу в одному маршруті може бути більш ніж 30 адрес доставки у день, з яких 10 ми повинні доставити опівдні. Це завдання ефективно  вирішується нами за допомогою планування в системі TMS.

Планування забезпечує максимальну ефективність водія в плані кількості доставок та їх своєчасності. Наші водії – експедитори без проблем можуть обслужити до 40 точок з різними тимчасовими вікнами протягом стандартного робочого дня.

Управління та контроль доставки відбувається із застосуванням встановлених на автомобілях датчиків GPS. Фіксування факту доставки в системі відбувається автоматично, що дозволяє мінімізувати кількість дзвінків водію, підвищуючи при цьому ефективність його роботи.

Автопарк

Транспорт, точніше його якість та необхідна кількість є невід’ємним, одним з найважливіших елементів реалізації процесу доставки. Для якісної та своєчасної доставки потребуються сучасні автомобілі з чистими та захищеними від пошкоджень продукції кузовами. Чітке планування ресурсу дозволяє досягати високого показника утилізації транспортних засобів (до 80%).

Для утримання рухомого складу у справному стані в компанії створений транспортний відділ, який здійснює контроль використання автотранспорту та забезпечує своєчасне проведення ремонтних та регламентних робіт.