Здесь должен быть заголовок, говорящий о том, что тут перечислено!

Не секрет, що лідери на світовому ринку продажів тих або інших товарів, вже давно прийняли рішення віддавати на аутсорсинг непрофільні напрямки бізнесу надійним та професійним логістичним партнерам. Їх рішення викликане здоровим сенсом та банальним вмінням рахувати свої гроші. Покупка свого автопарку та будівництво складів потребує значних інвестицій та постійних затрат на оплату праці співробітників, палива, ремонтів, комунальних послуг та ін. Це постійні витрати, які практично не зменшуються при зниженні обсягу продажів. Ці фактори є основними для прийняття рішення про передання логістичних процесів на аутсорсинг. Позбувшись від цього вантажу та вибрав надійного партнера у логістиці, ви можете сконцентруватися на своїх основних завданнях.

В своїй особі, команда КУБД24 пропонує такого партнера!

Ми доставляємо товар до адреса клієнта та заносимо у квартиру. Навіть коли не працює ліфт. Ми занесемо, розпакуємо, перевіримо працездатність та, якщо треба, установимо вашу техніку. Доставка товару може бути здійснена з урахуванням часових діапазонів, які вказав покупець. Наші ввічливі екіпажі вдягнені у брендований одяг та бахіли при занесенні техніки в квартиру.

Відділ логістики використовує тільки кращі TMS та планує маршрути максимально ефективно, що дозволяє нам мінімізувати витрати на доставку та надає найбільш  вигідні тарифи. Гнучкість та професіоналізм наших логістів здатні задовільнити потреби самих вимогливих покупців. Ми намагаємося врахувати всі побажання клієнтів та працюємо над покращенням нашого сервісу кожен день.

Рівень сервісу, який ми надаємо, високо оцінюється нашими клієнтами: Comfy, AVON, ЕВА, ФОКСТРОТ, Imperial Tobacco Ukraine.

Окрім адресної доставки техніки, ми надаємо послуги магістральних перевезень по території України. У нашому розпорядженні є транспорт будь-якої вантажопідйомності, а також висококваліфіковані вантажники та експедитори.

Для клієнтів, яким окрім доставки товару, необхідна послуга сортування товару, ми можемо запропонувати послуги нашого складу. Ми заберемо у вас товар, привеземо до нас на склад та приймемо на відповідальне зберігання. Ми його відсортуємо,  упакуємо, відвантажемо та доставимо до точки призначення.

 

Ми виконуємо складні завдання та надаємо якісний сервіс.