КІТЕКСПРЕС – транспортна компанія, що входить у склад PAKLINE GROUP.

Компанія оперує на логістичному ринку України з 2014 року. Зараз чисельність співробітників налічує 50 людей.

Спеціалізація компанії – вантажні перевезення автомобільним транспортом по всій території України.

Загальна довжина виконаних за 2019 рік маршрутів становить більше 4 млн. км. За минулий 2019 рік виконано більше 7000 рейсів у середньої кількості доставок не менш ніж 15 в день.

Наш автопарк – це тільки власні вантажні автомобілі, що відповідають екологічним стандартам ЄВРО 4 та ЄВРО 5 та налічує більше 25 одиниць рухомого складу.

Автопарк представлений автомобілями вантажопід’ємністю від 1 т до 25 т з об’мами кузовів від 12 м3  до 120 м3.

Ми використовуємо цільнометалеві та тентові засоби. В нашому автопарку є також авторефрижератори для транспортування вантажів, які потребують певних температурних режимів зберігання.

Наш логістичний відділ відстежує доставки у режимі реального часу шляхом GPS-моніторингу у режимі 24/7 та забезпечує для клієнтів трекінг процесу доставки.

Для оптимізації маршрутів доставки використовується система управління транспортом (TMS).

Ми приділяємо велику увагу нашому основному ресурсу – персоналу водіїв. З цією метою в компанії збудована система контролю умов роботи водіїв та розробка ефективної схеми мотивації персоналу.

Водії проходять обов’язкові передрейсові медогляди, а також регулярне навчання з контролем  знань, як внутрішніх процедур компаній, так і загальних вимог ПДР та правил перевезення вантажів.

Висока продуктивність водіїв, злагоджена робота логістів та відмінний стан рухомого складу забезпечують один з найкращих в Україні показників своєчасності доставки серед компаній – конкурентів. В даний час показник своєчасності доставки  - більше 98%.

Серед наших клієнтів є великі міжнародні та українські компанії. Довгострокове співробітництво з ними та висока потреба послуг компанії КІТЕКСПРЕС заснована на нашому багаторічному досвіді та зваженому, комплексному підході до формування вартості послуг.

Злагоджені дії всієї команди нашої компанії спрямовані на єдину мету – ефективне рішення завдань транспортної логістики наших клієнтів.

Андрій Аркуша

Директор ТОВ "КІТЕКСПРЕС"

 

Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н
смт Слобожанське, вул. 8 Березня, 23
Моб. +380-50-600-07-06
email: arkushaag@pakline.com.ua