Комплексні послуги адресної доставки для клієнтів Royal Canin, які використовують дистрибуційну модель категорії B2B

Наша компанія є однім з основних логістичних партнерів для лідеру ринку в сегменті виробництва та продажу кормів для домашніх тварин, компанії Роял Канін Україна (РКУ). Це міжнародна компанія з дуже серйозними вимогами в плані якості сервісу. Тут і санітарні норми, високі вимоги до своєчасності доставки, диференційована клієнтська база, яка потребує різного рівня сервісу, та інколи інших варіантів сервісної пропозиції. Всі ці стандарти та вимоги компанія ТОВ «КОРСА» успішно забезпечує протягом значного часу, причому постійно покращуючи свої показники.

 

Комплексні послуги адресної доставки для клієнтів Royal Canin, які використовують дистрибуційну модель категорії B2B

Ми здійснюємо доставку клієнтам з різними тимчасовими рамками доставки, що э непростим завданням особисто в умовах складного трафіку мегаполісів. При такій організації процесу в одному маршруті може бути більше 30 адрес доставки у день, з яких 10 ми повинні доставити опівдні.

Таке завдання ефективно вирішується нами за допомогою онлайн планування в системі TMS. При цьому час доставки відомо клієнту вже в момент планування, що дозволяє йому планувати свій день та бути впевненим , що доставка буде саме тоді, коди він цього бажає.

Додатково, завдяки якісному плануванню та налагодженій системі обміну інформацією з замовником є можливість повідомити клієнта про оперативні зміни деталей доставки, як за допомогою звичайного дзвінку, так і з допомогою самих розповсюджених месенджерів.